Den här sidans innehåll kommer från region Halland. Välj Halland som din region här eller välj en annan region här.

Partnererbjudanden - Halland

Förutom de nationella erbjudanden som finns för UF-elever i inloggat läge har Halland några regionala erbjudanden från våra partners.

Halland

 

 

 



Frukostklubben arrangeras av MIH, en gång i månaden på Halmstad Arena där näringslivet från hela Halland samlas och nätverkar. Vid varje tillfälle får ett UF-företag möjligheten att ställa ut och marknadsföra sig - perfekt säljtillälle!

Vill ert UF-företag ha en plats?
Maila då till: halland@ungforetagsamhet.se

                 

KomTek

KomTek hjälper gärna till med att göra prototyper till era produkter. De har en fullutrustad verkstad med verktyg, material och tekniker som kan hjälpa er med det mesta.

Vill du veta mer?
Klicka HÄR.

Kontakt: 
Stefan Bengtsson
E-post: stefan.bengtsson@halmstad.se
Telefon: 035-19 29 75
Mobil: 0721-55 43 95

 

 

    

 


Swedbank och Sparbankerna erbjuder alla UF-företag i Halland gratis banktjänster.

Vill du veta mer?


Kungsbacka: 
Elena Kjellberg                                      
E-post: elena.kjellberg@swedbank.se                   
Telefon: 0300-335 00                                             


Varberg:
Läs mer om Varbergs sparbanks erbjudande HÄR
E-post: uf@varbergssparbank.se


Falkenberg:
Se mer om Falkenbergs sparbanks erbjudande HÄR.
Kristofer Stenström
E-post: kristofer.stenstrom@falkenbergssparbank.se
Telefon: 0346-551 03

Halmstad:
Se mer om Swedbank Halmstads erbjudande HÄR.
Linus Larsson
E-post: linus.larsson@swedbank.se
Telefon: 035 15 05 59


Laholm:
Se mer om Laholms sparbanks erbjudande HÄR.
Elisabeth Ratz
E-post: elisabeth.ratz@laholmssparbank.se
Telefon: 0430-491 37

Hylte
Pernilla Sim
E-post: pernilla.sim@sparbankenboken.se
Telefon: 0430-73500

 

 




SEB erbjuder kostnadsfria banktjänster till er UF-företagare.

Vill du veta mer? 
Klicka HÄR.

Halmstad:
Sabina Pehrson
E-post: Sabina.pehrson@seb.se
Telefon: 035-777 80 33

Kungsbacka
Läs mer HÄR.

NATIONELLA ERBJUDANDEN

Nationella erbjudanden från Visma, Fortnox och Nordea kan du läsa mer om HÄR